Mistrz ceremonii ślubnej – o nas

Wywodzimy się z największej firmy organizującej śluby humanistyczne w Polsce, dlatego nasi celebranci doskonale wiedzą, jak sprawić, by ceremonia zaślubin stała się wyjątkowym przeżyciem – zarówno dla Młodej Pary, jak i zaproszonych gości. Zadania, jakie ma mistrz ceremonii ślubnej – poza oczywiście prowadzeniem ceremonii – to uspokajanie Pary oraz kierowanie jej podczas przebiegu całej uroczystości.

Jaki powinien być mistrz ceremonii ślubnej?

Ślub to przepiękny dzień wypełniony chwilami pełnymi niezapomnianych emocji i wzruszeń. Dlatego nasi mistrzowie ceremonii charakteryzują się niezwykle indywidualnym, empatycznym podejściem, dzięki któremu Para czuje się komfortowo i może mieć pewność, że cała uroczystość przebiegnie zgodnie z planem. Każdy mistrz ceremonii ślubnej w naszej firmie posiada odpowiednią prezencję oraz dobrą dykcję. Oprócz tych cech nasi celebranci aktywnie uczestniczą w przygotowaniach scenariusza zaślubin, zawsze służą radą oraz podsuwają ciekawe pomysły w trosce o potrzeby oraz oczekiwania Pary Młodej.

HUGON
CZAJKOWSKI

Filmoznawca i absolwent studium aktorskiego. Jego szerokie doświadczenie związane z eventami obejmuje między innymi prowadzenie poznańskich Juwenaliów, współorganizację festiwalu Pyrkon oraz pracę dla telewizji studenckiej. Konferansjerski sznyt oraz nieschodzący z twarzy Hugona uśmiech Was nie zawiodą.
Prowadzi ceremonie w języku polskim i angielskim.

mistrz-ceremonii-slubnej-Hugon-Czajkowski

JOANNA
MICHALSKA

Absolwentka filologii germańskiej oraz public relations. W wolnych chwilach rzemieślniczka i joginka. Zawodowo przez kilka lat związana z administracją samorządową, gdzie wraz z NGO organizowała eventy o różnorodnej tematyce. Teraz postanowiła spróbować czegoś nowego i w międzynarodowej korporacji, organizuje pracę innym. Bez problemu zorganizuje również przebieg Waszego ślubu!
Prowadzi ceremonie w języku polskim, niemieckim i angielskim.

mistrz-ceremonii-slubnej-Joanna-Michalska