zdjęcie - odnowienie przysięgi małżeńskiej
fot. Adam Rotter

Odnowienie przysięgi małżeńskiej

Wiele Par, obchodząc kolejną okrągłą rocznicę ślubu zastanawia się, w jaki sposób celebrować ten wyjątkowy dzień. Bez względu na to, czy obchodzicie piątą, dziesiątą czy trzydziestą rocznicę ślubu, odnowienie przysięgi małżeńskiej to doskonały pomysł, który niesie za sobą wiele wzruszeń, pięknych wspomnień oraz przypomni powody, dla których zdecydowaliście się wspólnie kroczyć przez życie. W ramach naszej oferty, podobnie jak w przypadku organizowanych przez nas ślubów humanistycznych, przygotowujemy również szczegółowy przebieg takiej ceremonii.

Dlaczego warto zdecydować się na odnowienie przysięgi małżeńskiej?

Zorganizowane przez nas odnowienie przysięgi małżeńskiej ma charakter symboliczny. Oznacza to, że jest ono uroczystością stworzoną z myślą o Was oraz zgodnie z Waszymi oczekiwaniami i pomysłami na jej przebieg. Ceremonia może odbyć się w dowolnym, wybranym przez Parę miejscu, zarówno z udziałem rodziny, jak i tylko dla Was samych, jako prywatna uroczystość o osobistym charakterze. Odnowienie przysięgi małżeńskiej przyczynia się też do zacieśnienia Waszej więzi, ponieważ przypomina o tym, że pomimo napotkania trudniejszych chwil Wasza miłość wciąż jest żywa i tym samym jeszcze piękniejsza.

Jak wygląda scenariusz takiej uroczystości?

Odnowienie przysięgi małżeńskiej wymaga starannie przygotowanego scenariusza. Może on zawierać cytaty o miłości, historię poznania się Pary, opowieść o minionych latach wspólnego związku oraz dniu ślubu, o dzieciach. Pięknym pomysłem jest włączenie dzieci w odnowienie przysięgi małżeńskiej, ponieważ rodzinne przeżywanie takich chwil z pewnością na długo zapadnie w pamięć i jeszcze silniej podkreśli znaczenie uroczystości. Scenariusz przygotowujemy w ścisłej współpracy z Wami i zawsze staramy się, aby był dopracowany w każdym, najdrobniejszym szczególe. Dzięki temu zyskujecie pewność, że uroczystość przebiegnie zgodnie z Waszymi oczekiwaniami.

Jakie możliwości stwarza odnowienie przysięgi małżeńskiej?

Tego typu uroczystość może zostać zorganizowana w wybranym przez Parę miejscu, takim jak morze, góry, ulubiony zakątek lub dom, a nawet miejsce zlokalizowane poza granicami Polski. Odnowienie przysięgi małżeńskiej prowadzimy nie tylko w języku polskim – nasi celebranci gotowi są przeprowadzić uroczystość w języku angielskim, francuskim lub niemieckim. W razie potrzeby może być to także ceremonia wielojęzyczna.

Przebieg przygotowań – odnowienie przysięgi małżeńskiej

Podobnie jak w przypadku ślubu humanistycznego, organizując odnowienie przysięgi małżeńskiej udostępniamy Parze zbiór naszych tekstów, dzięki którym przygotujemy przebieg ceremonii. Podczas ustaleń konsultujemy się z Parą mailowo oraz telefonicznie, w przypadku pytań jesteśmy zawsze do dyspozycji. W razie potrzeby istnieje również możliwość umówienia spotkania w Poznaniu.