zdjęcie - ślub humanistyczny
fot. B&B Studio

Ślub humanistyczny – organizacja i przebieg przygotowań

Decydując się na współpracę z nami, zyskujesz pewność doskonale przygotowanej ceremonii, która opiera się na stworzeniu idealnie dopasowanego scenariusza. Ślub humanistyczny często oparty jest na wspólnej historii Pary Młodej, jej zainteresowaniach i planach, dlatego aby uroczystość przebiegła po Waszej myśli, ściśle współpracujemy i dopracowujemy tekst do momentu, aż będziecie w pełni usatysfakcjonowani z ostatecznych efektów.

Jak pracujemy nad przygotowaniem ślubu humanistycznego?

W procesie przygotowania spersonalizowanego scenariusza oraz przysięgi udostępniamy Wam nasz wybór sprawdzonych tekstów, w razie potrzeby – dwujęzyczny (oczywiście nie ma przeszkód, abyście zaproponowali swoje teksty). Dzięki naszym propozycjom z łatwością możecie skomponować Wasz ślub humanistyczny. Na podstawie Waszych relacji przygotujemy też Wasze „love story”, które przedstawimy gościom w czasie ceremonii.

Ślub humanistyczny – wygoda przygotowania

Konsultacje telefoniczne oraz mailowe wchodzą w skład naszej oferty, podobnie jak bezpłatne spotkania w Poznaniu, jeśli zachodzi taka potrzeba. Cena obejmuje także dodatkowe elementy, takie jak przedmioty ceremonialne w postaci wstęgi do przewiązania rąk, świec oraz akcesoriów do rytuału mieszania piasków. Wasz ślub humanistyczny może zostać przeprowadzony w jednym lub w kilku językach – nasza oferta obejmuje angielski, francuski oraz niemiecki. Na życzenie Młodej Pary przygotowujemy pamiątkowy akt ślubu humanistycznego w eleganckiej teczce.